Realitné šablóny: Aké prinášajú benefity?  

Tieto šablóny uľahčia realitným maklérom, respektíve realitným kancelariám prácu pri vytváraní príspevkov na sociálne siete. Vo všeobecnosti ide o  prvky, ktoré dokážu povýšiť predaj nehnuteľností na iný level. Všetko si môžete v danej šablóne upraviť podľa vlastných predstáv, vďaka čomu dokážete zvýšiť aj celkový predaj.

Upraviteľné šablóny pre moderných realitných maklérov a realitné kancelárie. Vďaka nim ušetríte množstvo času a zároveň zvýšite aj svoju angažovanosť na sociálnych sieťach.

Ako to celé funguje?

Na webovej stránke www.realitnesablony.sk je niekoľko inšpiratívnych šablón. Ide o predpripravené produkty na sociálne siete. Môžete ich tiež jednoduchým spôsobom upraviť v špeciálnom nástroji Canva, ktorý slúži presne na tento účel.

Ako funguje Canva?

Ak sa rozhodnete pre kúpu realitných šablón, dostanete ich vo formátoch pre aplikáciu Canva. Ide o nástroj, ktorý slúži na vytváranie a upravovanie príspevkov na sociálne siete. Môžete si ho stiahnuť do mobilu alebo počítača. Marketing v realitách nikdy nebol jednoduchší!

Dôvodom je to, že Canva je bezplatný program, pomocou ktorého môžete šablóny upravovať veľmi ľahko.  Samozrejme, zaobstarať si môžete aj platenú verziu, ktorá obsahuje viac funkcií.

Canva je nástroj prostredníctvom ktorého zvládnete grafické úpravy aj bez toho, aby ste mali predošlé skúsenosti s grafikou. Všetko sa ľahko naučíte už pri prvom používaní.

Ušetrite čas a  povýšte vaše meno

Upraviteľné šablóny pre moderných realitných maklérov a realitné kancelárie. Vďaka nim ušetríte množstvo času a zároveň zvýšite aj svoju angažovanosť na sociálnych sieťach. Výhodou je, že budete mať väčší dosah a vlastnú rozpoznateľnú vizuálnu identitu. Môžete prispôsobiť farby, písmo, obrázky, prípadne pridať vlastné fotografie alebo logo. Šablóna by jednoducho mala vystihovať najmä vašu značku.

Na webovej stránke realitnesablony.sk nájdete širokú škálu šablón. Stiahnuť si ich môžete priamo z webu spolu so súhrnom objednávky, prípadne z odkazu, ktorý vám prišiel do e-mailovej schránky.

Následne si môžete pomocou nástroja Canva upraviť text, fonty, pozadie, fotografie, farby a rôzne prvky.

Výhody produktu:

  • zvýšenie viditeľnosti na sociálnych sieťach
  • posilnenie brandu
  • jednoduché a rýchle použitie
  • profesionálny a luxusný vzhľad
  • 6 krásnych šablón v bielom a zlatom prevedení

Cieľová skupina: Realitní makléri, realitné kancelárie, realitné agentúry, realitní profesionáli, ktorí chcú zvýšiť svoju viditeľnosť na sociálnych sieťach a posilniť svoj brand.

Prčítajte si tiež: Úloha Marketingu v Realitách

Loading

Tags:
Written By

Som realitná maklérka so skúsenosťami aj na realitnom trhu vo Švajčiarsku. Byť realitným agentom nie je pre mňa len prácou, ale hlavne životným štýlom. Rada sa učím od tých najlepších, som naklonená moderným technológiám v realitnom svete. Mojou vášňou je aj dizajn a navrhovanie digitálnych produktov pre realitných maklérov. Som autorkou motivačnej knihy „Cesta realitného makléra“. Milujem svoju rodinu, štvornohého parťáka, dobré jedlo a pozitívne myslenie :).