V každodennom zhone realitného trhu potrebujeme nástroje, ktoré nám umožnia pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a s väčšou presnosťou. Práve tu prichádza do hry CRM systém v Google Sheets, ktorý je súčasťou balíčka Real Estate Mastery dostupného na RealitneSablony.sk. Tento systém je špeciálne navrhnutý pre potreby realitných maklérov a prichádza s radom funkcionalít, ktoré pomôžu zautomatizovať a zjednodušiť vaše procesy.

„Úspešný realitný maklér nie je len ten, kto pozná trh, ale ten, kto efektívne spravuje vzťahy s klientmi. CRM systém v Google Sheets premení každú interakciu na príležitosť a každý údaj na strategický nástroj pre vaše podnikanie.“

Výhody CRM Systému v Google Sheets::

Úplné prepojenie s Google Formulárom: Povedzte zbohom manuálnemu zadávaniu údajov. Google formulár môžete pohodlne prepojiť priamo s vašim CRM systémom, čím sa všetky dáta od klientov automaticky zaznamenávajú bez potreby ďalšej práce.

Jednoduché zbieranie a analyzovanie dát: Zbierajte informácie z rôznych zdrojov a vytvárajte komplexné prehľady o vašich klientoch a nehnuteľnostiach, vďaka ktorým môžete efektívne riadiť svoje obchodné stratégie.

Uchovanie dát: Sledovanie všetkých interakcií s klientmi a histórii obchodov.

Tento CRM systém je viac ako len databáza; je to základ vášho denného plánovania a sledovania úspešnosti. S farebným kódovaním na základe dôležitosti udalostí, integrovanými grafmi a možnosťou pripojenia Google Forms, vám tento nástroj poskytne kompletný prehľad o vašich klientoch, obhliadkach a transakciách. Je intuitívny, prispôsobiteľný a perfektne slúži na správu vašich denných úloh a dlhodobej stratégie.

Moderný CRM systém navrhnutý špeciálne pre realitných maklérov, ktorý zjednodušuje správu klientov, sledovanie obhliadok a riadenie predajných aktivít, všetko z jedného intuitívneho rozhrania.

 

Získaj svoje FREE Šablóny TERAZ!!

Hlavné funkcie:

  • Personalizované evidencie: Meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo, adresa nehnuteľnosti a ďalšie údaje.
  • Prehľadné sledovanie: Dátumy posledných kontaktov, plánované ďalšie kroky a logické farebné kódovanie podľa blízkosti kontaktu.
  • Analýza zdrojov: Efektívne sledovanie kanálov, ktoré prinášajú klientov, s možnosťou analýzy úspešnosti.
  • Finančný prehľad: Prehľad inzerovanej a skutočnej ceny predaja nehnuteľností, predpokladanej a skutočnej provízie.
  • Grafické znázornenie: Všetky dáta sú prehľadne vizualizované pomocou grafov, ktoré poskytujú jasný obraz o stave a vývoji vašich aktivít.
  • Integrácia s Google Formulármi: Jednoduché spojenie s vaším dotazníkom Google Forms pre ešte efektívnejšie spracovanie odpovedí.

Ako využiť úspešne CRM systém?

  • Integrácia s Google Formulármi: Pripojte svoj web k CRM a sledujte, ako sa vaša databáza kontaktov rozrastá automaticky s každým odoslaným formulárom.

Záver

CRM systém v Google Sheets dostupný v balíčku Real Estate Mastery na RealitneSablony.sk je viac než len nástroj; je to partner pre váš rast a prosperitu v realitnom biznise. Objavte výhody automatizácie, integrácie a efektívnej komunikácie so svojimi klientmi. Navštívte našu stránku a získajte nástroje potrebné na transformáciu vašich každodenných operácií ešte dnes.

Získaj svoje FREE Šablóny TERAZ!!

Loading

Written By

Som realitná maklérka so skúsenosťami aj na realitnom trhu vo Švajčiarsku. Byť realitným agentom nie je pre mňa len prácou, ale hlavne životným štýlom. Rada sa učím od tých najlepších, som naklonená moderným technológiám v realitnom svete. Mojou vášňou je aj dizajn a navrhovanie digitálnych produktov pre realitných maklérov. Som autorkou motivačnej knihy „Cesta realitného makléra“. Milujem svoju rodinu, štvornohého parťáka, dobré jedlo a pozitívne myslenie :).