Profesionálne &
Špecializované Poradenstvo

Každému obchodnému prípadu sa venujem osobitne. Vytváram stratégiu a časový harmonogram pri predaji a prenájme nehnuteľností.

Inovácia a Fokus na Zákazníka

Vysoký dôraz kladiem na automatizáciu, ktorá Vám umožní jedným kliknutím sledovať proces celého predaja, či prenájmu, v akom štádiu sa práve práca s Vašou nehnuteľnosťou nachádza a môžete sa online zapojiť do celého priebehu. A to vždy vtedy, keď máte čas Vy. Práve vtedy, keď to zaujíma Vás.
Ako Pracujem

Moje skúsenosti v realitnej branži sa začali na Slovensku už v roku 2004, keď som pracovala ako poradkyňa nehnuteľností pre známu realitnú spoločnosť. Moja kariéra začala naberať na rýchlosti v roku 2008, kedy som sa rozhodla založiť rodinnú realitnú spoločnosť ADRID REAL s.r.o.

V čase ekonomickej krízy (a aj ja som bola v podobnej situácii) som sa dostala na švajčiarsky realitný trh, kde som pôsobila ako poradkyňa nehnuteľností v nadnárodných spoločnostiach. Táto skúsenosť mi umožnila spoznať výhody kvalitného marketingu a manažmentu v realitnom biznise, a tieto poznatky som následne aplikovala na Slovensku.

Svoje skúsenosti som si dovolila priniesť na Slovensko a od roku 2012 ich aplikujeme v našej spoločnosti v živote realít.

Švajčiarsky trh mi ukázal kvalitu v praxi, ktorú je možné presadiť v každej časti sveta, ak tomu rozumieme!

Som autorkou motivačnej knihy pod názvom „Cesta realitného makléra“. Motivačná kniha je určená pre začínajúcich podnikateľov aj nepodnikateľov. Poukazujúca na fakt, že zmyslom života je robiť svet lepším. Knihu v elektronickej forme možno zakúpiť priamo v kníhkupectve Martinus.

Krátky príbeh o automatizácii

Rok 2019 – Nový Level pre ADRID REAL.

 

Prečo sme začali s automatizáciou? Bol dôvodom naozaj COVID-19?

V roku 2019 sa moja dcéra rozhodla, že opustí rodinnú spoločnosť ADRID REAL a skúsi svoje šťastie po boku svojho priateľa v Nemecku. Nebolo to ľahké, hlavne nie pre mňa, keďže som bola dosť zvyknutá na jej prítomnosť a pomoc. Valilo sa na mňa nespočetne veľa myšlienok, ako zvládnem aktivity, ktoré robila moja dcéra, ako to zmanažujem… a vtedy mi napadla myšlienka. Musím to vedieť všetko uľahčit pomocou automatizácie. Nemôžem sa spoliehať len na ľudí, kedže žijeme v tak hektickej dobe.
Ďalším faktorom bolo, že už v minulosti k nám veľa našich zákazníkov prichádzalo s negatívnymi skúsenosťami od iných maklérov, že si ich nehnuteľnosť síce maklér nabral do svojej databazy exkluzívne, ale akosi na nich pozabudol :).

Tak som sa pustila do automatizácie, CRM systémy, prepájanie všetkého možného, aplikácie pre firmu i zákazníkov. Pravdupovediac, inšpirácie som hľadala na zahraničnom trhu, i keď anglický jazyk nie je pre mňa moc veľký kamoš, ale pán google je mojim verným pomocníkom.

10.10.2019
Pamätám si, keď sme šli s kolegyňkou Martinkou na prednášku americkej spoločnosti Salesforce do Prahy, skoro ráno sme vyrazili vlakom, aby sme zistili, či ich systém je pre nás ten vhodný alebo nie :). Jo, Martinka, ktorá má neskutočný zmysel pre inovácie, rýchlosť, sama pracovala v minulosti na realitnom trhu v USA, jednoducho má to v krvi :).

Presne 18.9.2019 sme zavesili na youtube náš nový projekt pod názvom:“ADRID REAL PREMIUM – PRINÁŠA INOVÁCIU DO SEKTORU REALÍT“

Boli to dni a noci práce a ešte stále tomu tak je, ak ma niečo nového napadne :).
O pár mesiacov neskôr, v roku 2020 prišla pandémia a my sme mali predpripravenú pôdu, ktorú sme netušiac vytvorili ešte pred jej vypuknutím… Náhoda?

Proste veci sa dejú z nejakého dôvodu, no každopádne nám to uľahčilo prácu a ušetrilo nás od paniky „čo teraz?“, „ako fungovať online?“

Vždy je čo vylepšovať, ale jednu vec, ktorú nikdy nedokážeme nahradiť automatizáciou a ani robotizáciou, je “ ČLOVEČINA „, ktorú každý z nás v sebe nosíme, len niekedy o nej netušíme.
Od tej chvíle mojim najväčším mottom je:
INOVÁCIA JE SCHOPNOSŤ VIDIEŤ PRÍLEŽITOSŤ V ZMENE.

Časť príbehu z roku 2019, ADRID REAL
– Adriana

História v bodoch

 • 2008

  Založenie

  Rodinnej realitnej spoločnosti.
 • 2009

  Švajčiarsky realitný trh

  Práca v nadnárodných realitných spoločnostiach vo Švajčiarsku.
 • 2012

  Návrat na Slovensko

  s cieľom revitalizovať a inovovať kvalitu realitných služieb v,spoločnosti AR.
 • 2016

  Rakúsko

  Prvotné akvizície nehnuteľností v Rakúsku.
 • FEBRUÁR 2019

  Cesta Realitného Makléra

  Vydanie prvej elektronickej knihy "Cesta Realitného Makléra.
 • SEPT.2019

  Automatizácia & Inovácie

  Automatizácia v oblasti predaja a prenájmu.
 • 2020

  Covid Projekty

  Nové projekty pre pomoc a podporu počas pandémie.
 • Awesome Image

SPOLUPRÁCA VYTVÁRA DÔVERU, TÁ VEDIE K ÚSPECHU.

“Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať , pretože prístup maklérky bol veľmi príjemný , a profesionálny . Všetko prebiehalo ...

Zuzana Konárová,

“Ľudský prístup, znalosť trhu, ohľaduplnosť, dôvera, spoľahlivosť, právna odbornosť, profesionalita, transparentnost, flexibilita, klient na prvom mieste. Doporučujem k spolupráci.”

Zuzana Chadimova,

“Spolupráca ADRID REAL so zákazníkom na vysokej profesionálnej úrovni , od propagácie cez jednanie so záujemcami o nehnuteľnosť. 100% zaručená ...

Viliam Richter,

“Ďakujem spoločnosti ADRID REAL a jej šarmantným maklérkam za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Od prvého kontaktu, cez bežnú komunikáciu, profesionálne fotky ...

Viliam Hudek,

“So službami sme boli veľmi spokojní, profesionálne jednanie a úžasná pani maklérka 🙂 odporúčame na 100% a ďakujeme za pomoc ...

Tatiana Cubinková,

Ďakujeme Adrid Real za služby súvisiace s predajom nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní s prácou celého tímu od začiatku (prvé ...

Simona Pelikán,

“Profesionálny prístup. Oceňujem využívanie digitálnych prostriedkov.”

Miroslav Gajdošík,

Chceli by sme s manželkou vyzdvihúť nielen prístup, ale aj všetky procesy spojené s predajom nehnutelnosti, u spoločnosti ADRID Real. ...

Matus Prochaczka,

“Seriózny, profesionálny a priateľský prístup v osobe p. Mátyásovej, jej bezproblémového, rýchleho jednania s maximálnou ochotou a ústretovosťou komunikovať v ...

Martina Forintová,

Awesome Image

BUĎTE NAŠIM ZÁKAZNÍKOM / PARTNEROM

a užívajte si naše služby ADRID REAL PREMIUM

Myslíme Inovatívne, Kvalitne, Elegantne

Realitná spoločnost ADRID REAL drží tempo s najnovšími trendami a najmä inováciami, ktoré sa práve počas tejto doby dostávajú do popredia.
Verified by MonsterInsights