• Online Office | Drieňová 1H | Eden Park 821 01 Bratislava | Slovakia
 • +421 948 805 905

 

 

Využite naše online realitné služby kvalitne, rýchlo a za výhodné ceny bez akýchkoľvek záväzkov.

 

Vyskladajte si to, čo potrebujete!

ONLINE REALITNÉ SLUŽBY A PRODUKTY

Jednoducho. Rýchlo & Šetrne.

Awesome Image

Fotografie Nehnuteľnosti

FOTOGRAFIE zohrávajú dôležitú úlohu v procese predaja/prenájmu.

OBJEDNAŤ
Awesome Image

Cenová analýza

Poznajte CENU Vašej nehnuteľnosti ešte pred predajom.

OBJEDNAŤ
Awesome Image

Protokol Nehnuteľnosti

Majte pod KONTROLOU v akom stave ste odovzdali nehnuteľnosť.

OBJEDNAŤ
Awesome Image

Zmluva o Nájme

Zmluva o Nájme vypracovaná právnym zástupcom, vždy v súlade s platnou legislatívou.

OBJEDNAŤ
Awesome Image

Tvorba Kvalitného Textu

Tvorba Kvalitného Textu Vašej Nehnuteľnosti. Magnet na Zákazníka

OBJEDNAŤ
Awesome Image

Social Media Marketing

Tvorba pútavého obsahu na sociálne siete pomocou bezplatnej verzie programu Canva.

ČOSKORO

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

Pri objednaní jednej z našich ponúkaných služieb sa nezaväzujete sprostredkovať Vašu nehnuteľnosť cez našu spoločnosť. Podávame našu pomocnú ruku pri predaji/prenájme Vašej nehnuteľnosti, vďaka online možnostiam. Nemusíte mať vrásky počas predaja či prenájmu Vašej nehnuteľnosti, s radosťou Vám poradíme online. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na Vás! Váš OnlineAgent 
Awesome Image

Awesome Image

Awesome Image

Awesome Image

Awesome Image

Awesome Image

Online Realitné Služby

Cenová analýza, Protokol, Text Nehnuteľnosti

 • Cenová Analýza Vašej Nehnuteľnosti
  Poznajte CENU Vašej nehnuteľnosti ešte pred predajom. Pošlite nám základné údaje (LV, výmera nehnuteľnosti, stav rekonštrukcie, počet poschodí, konštrukcia, ak je možné priložte fotografie a pôdorys nehnuteľnosti pre presnejší výpočet) a my Vám vypracujeme cenovú analýzu.

  Podklady prosím pošlite mailom na adresu: support@adridreal.sk.

  Metódy, ktoré používame:
  Štatistiky cien, Komparácia nehnuteľností.
 • Ako to funguje?
  1.Krok
  Akonáhle si vyberiete a potvrdíte objednávku, do niekoľkých minút Vám príde do Vašej e-mailovej schránky potvrdenie o prijatí objednávky. Ak by Vám potvrdenie neprišlo do 30-tich minút, prosíme kontaktujte nás na adrese support@adridreal.sk. Uskutočnite prosím platbu na základe zaslaných informácií, ktoré obdržíte mailom. Momentálne je možné využiť iba “Platbu cez Bankový prevod”.

  2. Krok
  Akonáhle budeme evidovať uhradenú objednávku z Vašej strany a potrebné podklady, my Vám Ocenenie Nehnuteľnosti pripravíme a odošleme na Váš mail do 7 pracovných dní. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať mailom alebo cez kontaktný formulár.
 • K čomu môžem využiť vaše ocenenie?

  ODBORNÉ VYJADRENIE REALITNEJ KANCELÁRIE K TRHOVEJ CENE NEHNUTEĽNOSTI

  Účel ocenenia :
  informatívne ocenenie,
  Ocenenie nehnuteľnosti“ pre účely dedičského konania.

  Poznámka:

  Toto ocenenie nehnuteľností nie je znaleckým posudkom podľa zákona č. 382/2004 Z. z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
 • Protokol o Odovzdaní/Prevzatí Nehnuteľnosti
  Majte pod KONTROLOU v akom stave ste odovzdali svoju nehnuteľnosť.

  Protokol je zároveň Prílohou Zmluvy o nájme nehnuteľnosti a aby ste mali pod KONTROLOU v akom stave ste odovzdali/prevzali svoju nehnuteľnosť.

  Ak by ste mali záujem aj o právne služby týkajúce sa prenájmu Vašej nehnuteľnosti, neváhajte si túto službu objednať
  “Právny servis na mieru | Prenájom + Protokol o odovzdaní nehnuteľnosti”
 • Čo znamená Protokol "Offline Štandard a Offline na mieru"?
  Protokol Vám pripravíme vo formáte PDF a pošleme na Váš e-mail.

  *Offline Štandard (PDF)
  predpripravený protokol, ktorý obsahuje základný Zoznam príslušenstva a zariadenia, nie je možné doplňovať zoznam navyše (budete mať k dipozicií poličko “poznámky”, kde si ich môžete doplniť).

  **Offline Na mieru (PDF)
  protokol sa pripraví na mieru.
  Váš Zoznam príslušenstva a zariadenia nám prosím vypíšte do poznámok, ktoré chcete mať v protokole.

  Každý protokol obsahuje hlavné a dôležité náležitosti, ako:
  – Zoznam príslušenstva a zariadenia nehnuteľnosti
  – Kľúče, ich počet a vlastnosti
  – ODPIS STAVU MERAČOV
 • Ako to funguje?
  1.Krok
  Akonáhle si vyberiete a potvrdíte objednávku, do niekoľkých minút Vám príde do Vašej e-mailovej schránky potvrdenie o prijatí objednávky. Ak by Vám potvrdenie neprišlo do 30-tich minút, prosíme kontaktujte nás na adrese adridreal@adridreal.sk. Uskutočnite prosím platbu na základe zaslaných informácií, ktoré obdržíte mailom. Momentálne je možné využiť iba “Platbu cez Bankový prevod”.

  2. Krok
  Akonáhle budeme evidovať uhradenú objednávku z Vašej strany, my Vám protokol o Odovzdaní /Prevzatí Nehnuteľnosti pripravíme a odošleme na Váš mail do 7 pracovných dní.

  Vytvoríme Protokol, ktorý vieme dodať v slovenskom i v anglickom jazyku.
 • Tvorba Kvalitného Textu Vašej Nehnuteľnosti
  Nechajte si nami vyhotoviť pekné, výstižné a hlavne lákavé profesionálne texty pre ešte rýchlejší prenájom Vašej Nehnuteľnosti.

  Tvorba Kvalitného Textu Vašej nehnuteľnosti, 1 normostrana je presne 1800 znakov.

  Kvalitná INZERCIA = Magnet na Zákazníka.

  Popis vieme dodať v slovenskom i v anglickom jazyku.

  Dodanie do 7 pracovných dní elektronicky.
 • Ako to funguje?
  1.Krok

  Akonáhle si vyberiete a potvrdíte objednávku, do niekoľkých minút Vám príde do Vašej e-mailovej schránky potvrdenie o prijatí objednávky. Ak by Vám potvrdenie neprišlo do 30-tich minút, prosíme kontaktujte nás na adrese support@adridreal.sk. Uskutočnite prosím platbu na základe zaslaných informácií, ktoré obdržíte mailom. Momentálne je možné využiť iba “Platbu cez Bankový prevod”.

  Do poznámok nám prosím uveďte základne údaje Vašej nehnuteľnosti. Poprípade ak je možné, priložte pôdorys a pošlite nám mailom na support@adridreal.sk.

  2. Krok
  Akonáhle budeme evidovať uhradenú objednávku z Vašej strany, my Vám Text Nehnuteľnosti pripravíme a odošleme na Váš mail do 7 pracovných dní.

  Popis vieme dodať v slovenskom i v anglickom jazyku.

  1 normostrana je presne 1800 znakov.

Zmluva o nájme, Fotografie Nehnuteľnosti

 • Zmluva o nájme
  Každá Nájomná zmluva je vždy vyhotovená našim právnym oddelením, a preto môžte mať istotu, že vždy je v súlade s platnou legislatívou a všetkými potrebnými ustanoveniami.
 • Ako to funguje?
  1. Krok
  Akonáhle si vyberiete a potvrdíte objednávku, do niekoľkých minút Vám príde do Vašej e-mailovej schránky potvrdenie o prijatí objednávky. Ak by Vám potvrdenie neprišlo do 30-tich minút, prosíme kontaktujte nás na adrese support@adridreal.sk. Uskutočnite prosím platbu na základe zaslaných informácií, ktoré obdržíte mailom. Momentálne je možné využiť iba “Platbu cez Bankový prevod”

  2. Krok
  Akonáhle budeme evidovať uhradenú objednávku z Vašej strany, náš právny zástupca Vám odošle formulár, ktorý vyplníte aj s Vašimi požiadavkami, ktoré si želáte mať zapracované v Zmluve o Nájme. V tomto balíku máte extra možnosť využiť 30 minútovú konzultáciu s našim právnym zástupcom.

  3. Krok
  Zmluva o Nájme na mieru vypracovaná právnym zástupcom bude dodaná do 7 pracovných dní (od pripísania platby na náš účet) s možnosťou aj dodania s Protokolom o odovzdaní nehnuteľnosti vo formáte PDF.
 • Vyhotovenie Fotografií Vašej Nehnuteľnosti
  Vďaka kvalitným fotografiám ušetríte si čas, dodáte vážnosť a pravú hodnotu vašej nehnuteľnosti a tak dosiahnete vytúžený cieľ.

  Kvalitné FOTOGRAFIE zohrávajú dôležitú úlohu v procese predaja/prenájmu, ktoré posilňujú vizuálnu reč a prezentujú AKOSŤ každej nehnuteľnosti. Sú prvým vyvolávajúcim faktorom, ktorý zohráva úlohu v rozhodovaní sa klienta či má o obhliadku záujem alebo nie.
 • Ako to funguje?
  1. Krok
  Akonáhle si vyberiete a potvrdíte objednávku, do niekoľkých minút príde do Vašej e-mailovej schránky potvrdenie o prijatí objednávky. Ak by Vám potvrdenie neprišlo do 30-tich minút, prosíme kontaktujte nás na adrese adridreal@adridreal.sk. Uskutočnite prosím platbu na základe zaslaných informácií, ktoré obdržíte mailom.

  2. Krok
  Akonáhle budeme evidovať uhradenú objednávku z Vašej strany, bude Vás kontaktovať prvý voľný realitný fotograf a dohodne si s Vami termín fotenia Vašej nehnuteľnosti. Zvyčajne do 24 hodín po uhradení objednávky.

  3. Krok
  Do 48 hodín obdržíte spracované a upravené fotografie vo formáte 16:9 / jpg na Váš e-mail.
 • Čo Vám odporúča Online Agent pred fotením?
  Ako pripraviť Nehnuteľnosť pred fotením?

  Keďže táto služba nezahŕňa Homestaging – úpravu nehnuteľnosti pred fotením, je nevyhnutné aby fotograf mal k dispozícií nehnuteľnosť k okamžitému foteniu. Týka sa to najmä nasledujúcich bodov:

  ODLOŽTE VŠETKY OSOBNÉ VECI A DOPLNKY
  – všetky súkromné ​​fotografie, prebytočné dekorácie, pohodené oblečenie v izbách alebo na chodbe. Ponechajte len pekné estetické dekorácie, ktoré zútulnia vašu nehnuteľnosť.

  POZOR NA REKLAMY
  – dbajte na to, aby v záberoch neboli žiadne šampóny, čistaice prostriedky, toaletný papier… Na fotkách to nevyznie pekne a hlavne to nie je predmet, ktorý ponúkate na predaj/prenájom :).

  DEKORÁCIE V KAŽDEJ IZBE
  – Nemáte doma žiadne dekorácie? Nerobte paniku! Dajte vonnú sviečku alebo vázu na konferenčný stolík v obývačke, misku s ovocím alebo fľašu šampanského do kuchyne alebo na jedálenský stôl, farebný uterák na vaňu a je to! :).

  DBAJTE NA ČISTOTU

Vyskladajte si to, čo potrebujete!

Využite naše online realitné služby kvalitne,
rýchlo a za výhodné ceny bez akýchkoľvek záväzkov. Jednoducho, Rýchlo & Šetrne.

Online Agent

Objednajte si svojho Online Agenta,
ktorý Vám bude poskytovať poradenstvo v súvislosti s prenájmom Nehnuteľnosti, a to  telefonicky alebo cez videohovor
AI Chatbot Avatar