rodinny dom na predaj
rodinny dom na predaj

SPLŇTE SI SVOJE SNY

Rodinný dom na predaj v Rači, Bratislava

Snívate o rodinnom dome v tichom prostredí obklopenom zeleňou, no zároveň priamo v hlavnom meste? Snívate o novostavbe, do ktorej sa môžete okamžite nasťahovať? Snívate o dokonalom domove?Prestaňte snívať a splňte si svoj sen práve teraz! 

„Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť.“ — Enzo Ferrari

Predaj štvorizbového jednopodlažného domu s očarujúcou záhradou s celkovou rozlohou 480m2.
Terasa, tri parkovacie miesta pred domom, živý plot tvorený nádhernými tujami a súkromná prístupová cesta zabezpečená rampou.

Fotogaléria

„Keď o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj uskutočniť.“ — Enzo Ferrari

Predaj štvorizbového jednopodlažného domu s očarujúcou záhradou s celkovou rozlohou 480m2.
Terasa, tri parkovacie miesta pred domom, živý plot tvorený nádhernými tujami a súkromná prístupová cesta zabezpečená rampou.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU:
DOM A PRÍSLUŠENSTVO:

Vstup do tohto výnimočného domu je zabezpečený dvoma vchodmi cez terasu. Podlahy sú pokryté kvalitnou dlažbou, plávajúcou podlahou a predáva sa čiastočne zariadený a vo výbornom stave. Súčasťou predaja je kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče (sklokeramická varná doska, rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a digestor). Všetky miestnosti v dome sú krásne presvetlené cez plastové okná, doplnené o sieťky proti hmyzu.
Hlavná spálňa disponuje vlastným šatníkom a samostatnou kúpeľňou. Ďalší šatník, kúpeľňa, samostatné WC a komora sú premyslene umiestnené v blízkosti ostatných dvoch izieb. Presklenie naprieč celej chodby dodáva domu vzdušnosť, eleganciu, a navyše príjemný výhľad na terasu a udržiavanú záhradu zdobenú živým plotom. Za domom sa nachádza drevený záhradný domček slúžiaci na úschovu náradia, či ako ďalšia komora. Pred domom je vlastné parkovisko až pre tri autá.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rodinný dom bol postavený z tvárnic Hebel-u, zateplený a skolaudovaný v roku 2013, čo ho radí medzi novostavby. Celková zastavaná plocha domu s terasou je 166m2 (úžitková plocha 133.42m2). Podlahové kúrenie a teplá voda sú zabezpečené pravidelne servisovaným plynovým kotlom. Samozrejmosťou je napojenie na kanalizáciu, verejný vodovod a všetky IS.
Súčasťou pozemkov je aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste chránenou rampou, ktorá umožňuje vstup iba majiteľom susedných nehnuteľností (celkom 6).

LOKALITA A SUSEDSTVO:


Poloha rodinného domu je výnimočná aj vďaka úzkej komunite v susedstve, čo zabezpečuje ničím nerušený rodinný život v súkromí.
Dom sa nachádza v obľúbenej časti Bratislava – Rača, a vďaka svojmu umiestneniu spája všetky výhody mestského bývania s pokojným prostredím mimo centra.

 

CENA A MESAČNÉ NÁKLADY:

Cena za tento dom je celkom EUR 644.600,-.
Mesačné náklady sú EUR 156,- a tvoria ich platby za plyn, elektrinu, vodu a vývoz odpadu.
Vybrané zariadenie domu je po dohode možné dokúpiť.

OBHLIADKY:

Súčasťou inzercie je virtuálna 3D prehliadka. Následne Vás radi privítame na osobnej obhliadke domu, ktorú si môžete rezervovať prostredníctvom formulára na tejto stránke: www.adridbooking.sk

Táto nehnuteľnosť sa vďaka svojej dispozícií, lokalite a atmosfére radí medzi neopakovateľné ponuky, a preto nepremeškajte svoju šancu stať sa majiteľom tohto čarovného domova.

© Copyright by ADRID REAL s.r.o. – Fotografie, texty & videozábery sú majetkom a autorským dielom spoločnosti ADRID REAL s.r.o.

VIDEO

3D virtuálna prehliadka Matterport

Podrobné informácie

Real Estate Agent – Adriana Matyasova, PREDAJ 4-IZBOVÉHO RD V KRÁSNOM PROSTREDÍ BA-RAČA